Bashkëshortja e kryedemokratit Lulzim Basha, ka prezantuar sot nënën e saj. Në ditën e gruas, Aurela Basha ka publikuar një foto me të ëmën ku duket qartë ngjashmëria me të, teksa e uron me vargjet e këngës së njohur shqiptare.

🎶🎵S’ka në botë më të mirë
Sesa ti o nëna ime 🎶🎵

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb