TIRANE

Modelja e njohur shqiptare Aurela Hoxha është gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston vazhdimisht në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka marrë pjesë në festën e organizuar nga “Vogue”, në Itali. Përmes një postimi në “Instagram”, Aurela tregoi se kishte zgjedhur të shfaqej me një fustan të kuq me xixa të çarë në njërën këmbë dhe me dekolte të hapur.

Aurela Hoxha
Aurela Hoxha

Mirëpo ajo që ra në sy ishte e çara e fustanit ku dallohej qartë se modelja nuk kishte veshur fare të brendshme. Në “Instagram” nuk kanë munguar as pëlqimet apo komentet e shumta për Aurelën, të cilën e kanë komplimentuar me disa emoj `zjarr´.

 

View this post on Instagram

 

Arrived at @vogueitalia 🇮🇹

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: