Aurela Hoxha është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë poston foto shumë provokuese.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram, modelja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, pasi shfaqet në kuzhinë me të brendshme.

“Jeni të uritur?”, shkruan Aurela krahas fotove provokuese, teksa “luan” në kuzhinën e saj.

Nuk është hera e parë që Aurela tërheq vëmendje me foto hot.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb