TIRANE

Aurela Hoxha është një ndër femrat më joshëse të ekranit shqiptar. Me linjat e saj perfekte dhe seksi ajo di gjithmonë si të tërheqë vëmenden.

Ajo poston shpesh foto dhe video në rrjetet sociale. Por për të arritur këto rezultate Aurelës me siguri i është dashur të heqë dorë nga disa ushqime.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këtë gjë na e ka treguar vetë modelja shqiptare në Instagram, në rubrikën ”Ask me a queation”? Teksa një fanse e ka pyetur për regjimin e saj ushqimor, bukuroshja shqiptare i ka zbuluar pikat kyçe ku bazon dietën e saj.

“Sport dhe ushqim i kontrolluar”, shkruan modelja. Gjithashtu ajo ka treguar dhe nuk ka mish dhe se sa kilogramë është. “Jam 55 kg, bëj palestër, nuk mbaj diet, por kujdesem shumë”- ka thënë bukuroshja shqiptare.

Një tjetër pyetje drejtuar asaj ishte se si ishte dobësuar.Aurela ka shtuar se moskonsumimi i mishit e ka ndihmuar të humbasë peshë.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb