Lautaro Martinez është pa diskutim titullari më i rëndësishëm i Interit këtë sezon, idhull i tifozerisë zikaltër, por këtë herë “demi” bën një autogol jashtë fushe. Martinez festoi ditëlindjen e partneres së tij Augustina Gandolfo në një diskotekë në Milano, por për fatin e keq, ditëlindja dhe festa erdhën pikërisht pas humbjes në derbi përballë Juves.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Më shumë se sa festa, pasi kjo ishte e pashmangshme, sigurisht e organizuar përpara se të mposhteshin në Torino, drejtuesve të Inter nuk i kanë pëlqyer foto dhe videot të publikuara në rrjetet sociale, ku duket duke konsumuar alkool.

Corrieree
Corrieree

Martinez është thirrur menjëherë në Pinetina, ndërsa sipas Corriere dello Sport, i ka shpëtuar një gjobe të majme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: