KORÇA

Një automjet ka dalë nga rruga në aksin nacional Korçë- Pogradec, afër fshatit Sovjan.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për BalkanWeb se në automjet udhëtonin shoferi me bashkëshorten e tij.

Pas përplasjes ata janë dërguar në spital për të marrë mjekim. Mësohet se shkak i aksidentit ka qenë lagështia në rrugë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb