Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max ka publikuar projektin e ri muzikor. “Alone” titullohet kënga e re nga Ava Max, të cilën e solli në bashkëpunim me DJ dhe producentin e njohur, Alan Walker.

Kësaj kënge ajo ia shoqëroi edhe një videoklip interesant, ndërsa e këndoi me një vokal unik. Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re nga Ava Max në bashkëpunim me Alan Walker.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb