Truproja, i cila punoi në sigurinë e këngëtares Britney Spears, Fernando Flores  ka folur së fundmi për periudhën e vështirë që kaloi ylli i pop-it, kur u shpall statusi i kujdestarisë së saj.

Flores foli për “The Sun” për efektet që patën në barnat antipsikotike të yllit pop, të cilët u detyruan të merrnin.

“Për një kohë, ajo po merrte ilaçe aq të forta me recetë sa që përfundimisht kishte halucinacione,” tha ai.

Ai madje zbuloi se çdo të premte një grua vinte në apartamentin e këngëtarit me ilaçet në dorë.

“Ata ishin ilaçe antipsikotike dhe pilula të kontrollit të lindjes së bashku. Sa herë që i konsumoi, ajo fliste për universet paralele”-tha Flores.

Nëparaqitjen e saj të fundit ne gjyq, ylli i popit rrëfeu për të gjitha “mjetet” e përdorura nga “grupi i babait” të saj për ta bërë atë të paaftë për të menaxhuar kontrollin e jetës së saj. Edhe sot, ajo përpiqet t’i japë fund kujdestarisë, sepse madje është e detyruar të marrë kontraceptivë, në mënyrë që të mos ketë një fëmijë me burrin e saj.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb