SHBA- Një 38-vjeçar amerikan nuk ka mundur të përballoje emocionet e forta, kur bashkëshortja e tij i tregoi se priste një djalë.

Julio Pena, baba i katër vajzave, humbi ndjenjat, kur mësoi se së shpejti do të bëhej me djalë.

Momenti emocionues është publikuar në rrjetet sociale, ku videoja ka marrë mijëra klikime brenda pak ditësh.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: