Pak muaj më parë Dj i njohur shqiptar Sardi Shehu dhe partnerja e tij Jonisa Sinorukaj, u bënë prindër për herë të parë. Ata mirëpritën një djalë që e quajtën Zais Denzel Shehu.

Artisti është përpjekur të jetë goxha hermetik në lidhjeme jetë ne tij personale ku nuk e ekspozon shumë në rrjetet sociale ku më shumë sjell për ndjekësit e tij imazhe nga jeta profesionale. Mirëpo ditën e sotme Sardi ka shkrirë zemrat e të gjithëve me foton e fundit ku shfaqet me djalin e tij duke e mbajtur në krahë teksa të dy duken dhe shumë të qeshur.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Si rrallë herë Dj ka publikuar dhe portretin e Denzel, i cili ka mbushur plot 4 muaj. Krahas fotos ai ka bërë dhe dedikimin me fjalët më të ëmbla për të birin:

“Jam mirënjohës për çdo buzëqeshje qe ti më jep, çdo të qeshur që bën dhe sa herë që më mban gishtin. Gezuar 4 mujorin Zais Denzel, babi të don shumë”

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: