Reperi Arkimend Lushaj i njohur gjërësisht si ‘Stresi’ prej mëngjesit të sotëm është në kërkim për protestën e mbrëmjes së kaluar në Tiranë.

Pavarësisht se ai tashmë zyrtarisht kërkohet nga Policia, Stresi ka dalë duke bërë xhiro me makinë dhe duke dëgjuar muzikë.

Ai sfidon shtetin duke kënduar një këngë të tijën me fjalë fyese. Ditën e djeshme Stresi u pa të ishte në ballë të protestës për vrasjen e Klodian Rashës në Tiranë.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb