HIMARA

Gazetari Enrik Mehmetaj siguron për BalkanWeb foton e Ylli Luçajt, roja i rrugës së re të fshatit Kuç në Himarë që u vra në një pyll.

Zbulohet se ai ishte baba i dy fëmijëve dhe prej muajsh punonte si roje ndërsa nuk kishte precedent penal.

Ai u qëllua me dy plumba teksa si të dyshuar apo persona që mund të kenë dijeni për ngjarjen janë shoqëruar disa nga Policia.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: