Ministri i Brendshëm, Taulant Balla mori pjesë sot në ceremoninë mortore të efektivit të vrarë, Afrim Bunjaku, i cili humbi jetën në krye të detyrës.

Balla ka postuar disa foto nga homazhet në familjen e policit të ndjerë, dëshmor i Atdheut.

“ Përulje dhe nderim për efektivin e Policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku, i cili dha jetën në krye të detyrës
Samadregj Vushtri, KOSOVA ”, shkuan Balla.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb