Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, e nis këtë të shtunë me një mesazh të fortë, referuar situatës së krijuar nga koronavirusi.

Numri dy i PS shkruan në “Facebook” se në këtë luftë asgjë nuk vlen më shumë se jeta dhe mbrojtja e jetë është qëllimi.

“MIRËMËNGJES🤗🇦🇱👐🏼, NË KËTË LUFTË ASGJË NUK VLEN MË SHUMË SE JETA DHE MBROJTJA E JETËS ËSHTË QËLLIMI, NE JEMI MJETI PËR REALIZIMIN E KËTIJ QËLLIMI NJERËZOR, QYTETAR, KOMBËTAR!”, shkruan Balla.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb