Pas rehabilitimit të rrjetit të ujësjellësit dhe kanalizimeve në Librazhd vijon puna sistemimin e çdo rruge dhe hapsire publike në gjithë qytetin.

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka publikuar në rrjetin social facebook disa foto të punës që po kryhet për kthimin e qytetit në gjendjen e mëparshme.

Postimi i plotë:

Pas përfundimit të punimeve për ndërtimin e rrjetit të ri të ujësjellësit🚰 dhe kanalizimeve në Librazhd, vijon pa u ndalur puna për rehabilitimin dhe sistemimin🚧 e çdo rruge 🛣 dhe hapsire publike në gjithë qytetin.

#ShqipëriaeArdhmjaJonë
#SkaKohëPërPushim

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb