Nuk ka munguar edhe reagimi i kreut të Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, për ndarjen nga jetë të ish-presidentit Bujar Nishani.

“U prehsh në paqe President!”, shkruan Balla në faqen e tij në Facebook.

281709673 547536533404557 7928830159108555812 N

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb