Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka publikuar një foto ndryshe në rrjetin social facebook, ku shfaqet duke kositur barin në oborrin e një zonje në Mollas të Cërrikut.

Numri dy i PS, Balla e ka shoqëruar foton me thënien e Çajupit: “Burrat nën hije, lozin, kuvendojnë, pika që s’u bie, se nga gratë rrojnë!”

Postimi i plotë:

FOTO E DITËS
Siç thoshte Çajupi “Burrat ën hije, lozin, kuvendojnë, pika që s’u bie, se nga gratë rrojnë!”

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb