Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka bërë një urim të veçantë në vigjilje të Krishtlindjes për të gjithë shqiptarët.

Balla teksa ka publikuar një foto me familjen e tij, bashkëshorten Irisin, vajzën Melani dhe djalin Robin thekson se gjërat më të bukura të jetës nuk janë poshtë bredhit, por tek familja, prindërit dhe personat që të qëndrojnë pranë në momentet e veçanta.

“Gjërat më të bukura të jetës nuk janë poshtë bredhit, por tek familja, prindërit dhe personat që të qëndrojnë pranë në momentet e veçanta. Gëzuar Krishtlindjen👐🏼🇦🇱🙏”, shkruan Balla.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb