Ish-deputeti i PD Klevis Balliu i ftuar në emisionin “Të paekspozuarit” në “News 24” deklaroi se zgjidhja e vetme me Edi Ramën është beteja frontale me të.


Balliu tha se beteja frontale mund të jetë deri në konflikt.

“Zgjidhja për të rrëzuar Edi Ramën është vetëm beteja frontale me të. Nuk mundet dhe nuk ka asnjë zgjidhje tjetër me këtë njeri të çmendur që na qeveris. Edi Rama është një i çmendur që po merr nëpër këmbë Shqipërinë dhe ekonominë. Në protestën e 11 majit,  mund të ketë përplasje deri në konflikt”, tha Balliu.


(d.xh/ Balkanweb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb