Duke folur për mikrofonat e Controcalcio-s, sulmuesi Mario Balotelli nuk heziton të japë mendimin e tij për Italinë.

A do ta pranonit një ftesë nga kombëtarja Axurre?

“Nuk e di, jam i sinqertë. Kam kaluar shumë mirë në të kaluarën, por vitet e fundit kam pasur shumë zhgënjime” – Tha ai.

33-vjeçari ka luajtur 36 ndeshje për Italinë, skuadër me të cilën ka shënuar 14 gola. Kujtojmë që Balotelli ka mbajtur veshur në 15 ndeshje fanellën e të rinjve të kësaj Kombëtarje.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: