Cili është futbollisti më i mirë në botë, Messi apo Ronaldo? Mario Balotelli nuk ka asnjë dyshim dhe në krahasimin e përhershëm mes tyre, sulmuesi italian zgjedh argjentinasin.

C 29 Articolo 1273501 Upiimgprincipalevert
C 29 Articolo 1273501 Upiimgprincipalevert

“Leo Messi fenomen. Për të mirën e futbollit, ju lutem mos e krahasoni me numrin 7 të Juventusit”, ka komentuar Balotelli në Instagram menjëherë pas golit të tretë të shënuar nga Pleshti” në gjysmëfinalen e Champions kundër Liverpool.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb