Një banesë është përfshirë nga flakët në lagjen e “Mireve” në Fushë Krujë pasditen e sotme.

Zjarri që dyshohet se është shkaktuar nga një shkëndijë elektrike ka djegur një dhomë në katin e dytë të banesës së shtetasit Selim Pula.

Megjithatë ndërhyrja e forcave zjarrfikëse dhe pronarit të shtëpisë në kohë ka bërë të mundur parandalimin e djegies së plotë të banesës dhe përhapjen e flakëve në shtëpitë e tjera pranë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: