Një banese është përfshirë nga flaket në Dajç të Lezhës. Ngjarja pasditen e sotme rreth orës 18:45.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për ‘BalkanWeb’ se një person është asfiksuar nga tymi, ndërkohë shërbimet e zjarrfikëses në vendngjarje po punojnë për shuarjen e flakëve.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: