Njoftim i papritur nga Bar Refaeli që, me një video të postuar në Instagram, i tregon të gjithëve që është në pritje të fëmijës së saj të tretë.

Në filmin ajo shfaqet në shoqërinë e komikut izraelit Assi Azar kur papritur thotë: ‘Jam shtatzënë’.

Më pas shkruan një postim: ”E bëra sërish’, ironizon për faktin e shtatzënisë së re, që vjen pak më shumë se një vit nga lindja e vajzës së saj të dytë.

Modelja ka dy vajza Liv 2 vjece dhe Elle 1, nga martesa me Adi Ezra.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb