Roma barazoi 1-1 ndaj Torinos në transfertë, në ndeshjen e vlefshme për Serie A. Për ekipin e drejtuar nga Jose Mourinho realizoi Lukaku në minutën e 68-të, duke ndezur kështu festën mysafire në tribuna. Torino u kundërpërgjigj shumë shpejt me afrimin e verës, Zapata.

Roma është në vendin e 13-të me 5 pikë, ndërsa torinezët në vendin e nëntë me 8 pikë. Ky ishte takimi i fundit i Serie A për sonte. JS

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: