Zërat për një largim të Sadio Mane nga Liverpool sa vijnë e shtohen. Edhe pse futbollisti është shprehur se ndjehet i lumtur në Anfield Road, mediat nuk ndalin hamendësimet.

 

 

Ku
Ku

 

Së fundmi, sipas Mirror, PSG ka parakaluar Barcelonën në garën për senegalezin. Francezët shihen si favorit për vetë faktin se aspekti ekonomik që mund të kënaqin lojtarin dhe klubin anglez nuk janë një problem. Kontrata e Sadio Mane skadon në vitin 2023, por tratativat për rinovimin janë shumë të ngadalta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: