SPANJA

Barcelona e këtij viti nuk prodhon asgjë. Pas ‘dushit’ nga Bayern Mynih, Granada bëhet ekip i radhës qndalon katalanasit në ‘Camp Nou’.

Sfida nisi keq për vendasit që në minutën e dytë pasi Duarte shënoi golin e parë të sfidës në minutën e dytë.

Kur gjithçka pritej të përfundonte, 22-vjeçari Araujo shënoi golin e barazimit pas një kërcimi të bukur me kokë.

Barcelona e Koeman kënaqet me 1 pikë ndaj Granadas teksa pa Messin duket si një anije pa vela, busull dhe horizont.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb