Jeta në një metro është ndryshe, ose lëviz me shpejtësi ose e ndalur një cast në stacion duke pritur. Bardh e zi janë këto imazhe të realizuara nga Ervin Shulku për BalkanWeb, ku krijohet ideja e një ambienti të vështirë, me pak ndricim, por me efekte metroja vjen me një gjallëri ndryshe.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb