Ish-deputeti i PD-së, Bardh Spahia bën një reagim për protestën e nesërme të opozitës. Ai ftoi shqiptarët t’i bashkohen protestës së 8 korrikut, kundër diktatutës së krimit, siç e cilëson.


Kujtojmë që ish-deputeti ndodhet në arrest shtëpie pas ngjarjeve në Shkodër ku u thye Pallati i Sportit për të mos lejuar aty depozitimin e materialeve zgjedhore për votimet e 30 qershorit.


STATUSI I PLOTE
Të gjithë bashkë nesër më 8 korrik për Shqipërinë si Europa, në mbrojtje të vendit tonë të bekuar. Le të bashkohemi kundër diktaturës së krimit. Me detyrimin dhe të drejtën për të mbrojtur atë çka është më e shtrenjta për njeriun, Lirinë. #asnjehappas #ramaik 3lironiteburgosuritpolitik


  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: