Me viza, me katrore, por gjithmonë bardhë e zi. Për stinën e ardhshme vijnë këpucët dyngjyrëshe. Me taka ose të sheshta, sandale apo balerina, ja 15 modelet ku duhet të piketoheni. Duken shumë bukur dhe i dhurojnë të gjithëve një pamje shik.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: