Gazment Bardhi mbledh nesër grupin Parlamentar të Partisë Demokratike.

Demokrati mësohet se iu ka dërguar një mesazh kolegëve të tij se mbledhja do të mbahet në orën 13:00.

“Nesër, e enjte, në orën 13:00 do të zhvillojmë mbledhjen e Grupit Parlamentar në sallën e grupit në Kryesinë e Kuvendit. Ju falenderoj!”, thuhet në mesazhin e Bardhit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: