Mund të jetë në pritje të një bebeje partnerja e Cristiano Ronalndos. Vetëm dy vjet nga lindja e Alana Martina, Georgina Rodroguez mund të jetë shtatzënë.


Modelja është fotografuar nga e përjavshmja Gentre gjatë pushimeve, ku me bikini tregon një bark dyshues, duke ushqyer zërat për një shtatzëni të mundshme.


Gjatë udhëtimit në Mesdhe, klani Ronaldo po e kalon duke u zbavitur në uje dhe diell. Ato që ka tërhequr vëmendjen më shumë janë format e Georginas që shfaqet me bikini, duke treguar format shpërthyese më shumë se asnjëherë.


Pas Cristiano Jr (10 vjeç), binjakeve Eva e Mateo (2 vjeç) e Alana Martina, për sulmuesin e Juve ai që mund të vijë mund të jetë fëmija i pestë.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb