ELBASAN

Me thirrje “Rama ik”, dhe “Mirësevjen kryeministër i ardhshëm”, kështu pritet kreu i PD-së Lulzim Basha pak para takimit në Elbasan. Është vetë ai që ndan pamjet nga vizita e tij, ndërsa njofton se takimi me qytetarët e këtij qyteti ishte parashikuar në orën 17:00, por si shkak i trafikut do të vonohet paksa.

“Është një vargan i gjatë, nga rrethrrotullimi që del nga autostrada. Ne presim mijëra qytetarë në takimin në Elbasan, në orën 17;00. Kërkoj ndjesë që do jemi pak vonë.  Përshëndetjet vijnë edhe nga automjetet që janë drejtuar edhe në kahun kundër. Është një atmosferë e ndezur. “-shprehet Basha.

(Balkan Web)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb