Kreu i PD, Lulzim Basha ka publikuar një foto nga Durrësi me gratë e partisë së tij.

Ai thotë se pas çdo ndryshimi të madh qëndrojnë gratë që së bashku do të ndryshojnë Shqipërinë.

Në foto pas liderit demokrat dallon gra të njohura në PD si Grida Duma, Oriola Pampuri, Jorida Tabaku, Albana Vokshi, Ina Zhupa, apo zëdhënësja e re Floriana Garo.

STATUSI NGA LULZIM BASHA

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb