Përmes një videoje të postuar në Facebook, kryedemokrati këshillon shqiptarët e pakënaqur me drejtuesit e tyre.

Si në rastin e një restoranti ku ushqimi që nuk të pëlqen kthehet, apo ndërrohet një produkt i blerë, Basha shprehet se kështu duhet të ndodhë edhe me drejtuesit e vendit, të zëvendësohen kur nuk i pëlqejnë më qytetarëve.

STATUSI I BASHES

Zëvendësojini!
Kurrë mos e humbni shpresën për Shqipërinë! Nuk jeni të kënaqur me drejtuesit? Zëvendësojini!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb