Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka ndarë një video të veçantë nga mesha e parë e Imzot Arjan Dodaj, Arqipeshkv i Arqidioqezës Metropolitane Tiranë-Durrës.

Teksa mori pjesë në ceremoninë e meshës, lideri demokrat uron për detyrën e re Imzot Arjan Dodajn.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“I lumtur të merrja pjesë në meshën e fillimit të shërbesës baritore të të emëruarit nga Papa Francesku, Imzot Arjan Dodaj, Arqipeshkv i Arqidioqezës Metropolitane Tiranë-Durrës. Urime të përzemërta Imzot Dodaj,
Zoti e shoqëroftë në detyrën e tij të re!”, shkruan Basha.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lulzim Basha (@lulzimbasha)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: