Kryetari i PD-së Lulziim Basha, me anë të një video të shpërndarë në rrjetet sociale, shkruan se Rama ka dështuar dhe se vetëm na grabit.

  • foto galeri
  • foto galeri

Basha thekson se Rama ka si mision vetëm, të grabisë shqiptarët, duke shtuar se bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë.

Postimi i kryetarit të PD-së Lulzim Basha:

A nuk e ndjen edhe ti këtë? Ai vetëm na grabit. Rama ka dështuar. Bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë!

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb