TIRANË

Kryedemokrati Lulzim Basha ka vijuar replikat me kryeministrin Rama, lidhur me sistemin shëndetësor në vend.

Basha ka publikuar pamjet e filmuara në Fier më 12 nëntor, ku shihen qytetare duke u shtyre me njëri – tjetrin në radhë, ndërsa shkruan: Shikoni cfarë po ju fsheh Edi Rama.

Video u publikua edhe nga ish-deputeti i PD-së, Luan Baçi, i cili tha se radhët kanë ardhur për shkak të një defekti në laboratorin e analizave mjekësore.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb