Kryedemokrati Lulzim Basha vijoi edhe ditën e sotme takimet me demokratët, ku u ndal në qytetin e Kurbinit.

Duke ndarë një foto nga ky takim, Basha iu është drejtuar demokratëve me një mesazh duke shkruar ”BASHKË PËR TË ARDHMEN”.

Bash

 

Kreu i PD u prit nga simpatizantë të shumtë të cilët e shoqëruan atë përgjatë ecjes në qytet. Ndërkohë mbështetësit e simpatizantët  kishin mbuluar targat e makinave me sloganin ‘ zgjedhim të ardhmen’.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb