Kreu i PD-së Lulzim Basha, ka ndarë në ‘Facebook’ disa fotografi nga takimi i zhvilluar me qytetarët dhe Korçë.

Kryedemokrati Basha thekson se sëbashku me vendosmërinë e demokratëve, PD do të jetë më e fortë për të garantuar themelin e demokracisë, votën e lirë.

‘Me qytetari dhe entuziazëm demokratët e Korçës kanë zgjedhur të ardhmen! Së bashku ne do të ecim përpara me vendosmëri për t’i dhënë jetë planeve tona për një politikë të pastër. Që lufton korrupsionin dhe garanton themelin e demokracisë, votën e lirë, pa të cilën nuk mund të kemi një ekonomi të fortë dhe mirëqenie për të gjithë. Kjo është rruga drejt një të ardhmeje më të mirë. Ne do ta ndërtojmë të gjithë bashkë!’, shkruan Basha.

2abd1e30 15b1 4aa0 9a0b 45d5aac6d0a1

4cdac760 87a7 4940 Be3f 0bc15ab50664

2152f9fc 6ce4 406b 9df3 Bb797577f729

E710df98 E8b9 4b69 B114 81741a42b24d

De9fb5ae 1bcf 4408 B380 1c9ba681c545

7d9cb6d1 3a7b 4b82 Aaf6 A75ce1f69ee5

C4f35bb1 3a72 4d9b Be91 6594bd88e386

F31be25c 0d7e 4bcb B73b 51d49533ba75

Bddb48ee 557f 4a51 9b19 675a82a168a9

73204dee C8f3 4b54 Ada5 Eaa10c98bc9f

D5866d41 283d 445b 9ec1 De24f0b10ef9

Ec81edfd F0e3 41c6 92b9 Ba84c34dfa17

A8b4132b 6333 4261 9b88 79b96fe26f7d

2a4b004f 2e6f 40b8 90b5 Cbef0683f53d

38d7c6c7 1cfb 4988 Bec1 8ac552574213

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: