Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha njoftoi dje përmes një postimi në rrjetet sociale se ditën e sotme do të kryejë prezantimin për reformën zgjedhore.

Përmes një posteri të publikuar në rrjetet sociale mësohet se takimi do të ndodhë pasditen e sotme në orën 17:00.

Kujtojmë se ditën e djeshme çështja e reformës zgjedhore u diskutua edhe në mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: