Kryedemokrati Lulzim Basha do të jetë sot në Tepelenë për të takuar qytetarët, pak ditë para zgjedhjeve të 25 prillit.

Nga takimi në Delvinë, Basha do të zhvillojë një aktivitet në Tepelenë, ndërsa mbështetësit i kanë dalë para Bashës me flamuj të PD, BE dhe makina. Kreu i PD ka ndaluar dhe i ka takuar qytetarët, të cilët më pas e kanë shoqëruar gjatë gjithë rrugës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: