TIRANË 

Kryetari i PD-së Lulzim Basha, me anë të një postimi në “Facebook” shprehet se ka zhvilluar takim me Kryegjyshin Botëror të Bektashinjve Edmond Brahimajn në ditën e Fiter Bajramit.

Basha ka uruar të gjithë shqiptarët për Bajram, duke shprehur urimet më të mira për ta dhe Shqipërinë.

  • foto galeri

Postimi i kreut të PD Lulzim Basha:

Bajram të gëzuar dhe me fat për besimtarët myslimanë dhe gjithë shqiptarët. Paqe dhe gëzim në zemrat dhe shtëpitë e shqiptarëve në këtë ditë shprese.

Zoti ju begatoftë ju dhe familjet tuaja! Zoti e bekoftë Shqipërinë!

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb