Mariglen Marku 28-vjeç është kapur nga policia britanike pasi shpërndante lëndë narkotike.

Autoritetet gjatë ndalimit zbuluan se në automjetin e tij Marku kishte kanabis me vlerë rreth 100 000 £ , të cilat i kishte fshehur më bagazhin e makinës.

Në momentin e ndalimit Marku dhe një tjetër pasagjer tentuan të largoheshin me vrap për t’i shpëtuar policisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb