TIRANE

Era Istrefi sapo publikoi këngën e saj më të re. Hiti i fundit është një bashkëpunim me muzikantin e njohur amerikna, Steve Aoki.
Kënga “Anything More” është prezantuar në versionin audio sepse nuk ka ende një klip.

https://www.youtube.com/watch?v=wZPmEUPkR0Y

Hiti pritet që të ketë shumë sukses si të gjitha këngët e artistes së re shqiptare. Kënga flet për dashurinë e një çifti, të cilëve nuk i intereson asgjë më shumë sesa të kenë njëri-tjetrin në krahë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb