Këngëtarja e njohur shqiptaer Enca Haxhiraj kërkon 50 mijë komente në Instagram për të lançuar këngën e re më Don Xhonin.

Duket se Enca ka vendosur një kusht për këngën e saj të re dhe për të marrë sa më shumë vëmendje. Vetëm në një orë ajo ia arriti qëllimit duke mbledhur 10 mijë komente teksa priten dhe shumë të tjera.

Ndërkohë prej ditësh dihet që Enca po bashkëpunon me këngëtarin Don Xhoni por sot ose nesër pritet që të dalë edhe kënga e tyre më e re.

 

View this post on Instagram

 

50.000 comments and ITS OUT ! GO! ?

A post shared by ENCA (@enca) on

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb