TIRANE

Një gëzim i katërt në familjen Fejzullahu. Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana është shtatzënë në pritje të fëmijës së katërt shkruan revista Class. Nuk dihet ende gjinia e fëmijës së katërt dhe mbase është herët për ta mësuar.

  • foto galeri
  • foto galeri

Çifti nuk e ka dhënë ende lajmin, mirëpo edhe nga fotoja e fundit e Arianës, barku i saj duket paksa i fryrë. Çifti kanë 3 fëmijë: dy vajza dhe një djalë. Djali i tyre quhet Art, ndërsa dy vajzat Buna dhe Era. Me siguri edhe për fëmijën e katërt çifti do të zgjedhin një emër shqiptar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb