Bashkëshortja e ish-legjendës së basketbollit, Kobe Bryant, Vanessa, i ka emocionuar të gjithë me një postim të bërë në rrjete sociale.

Ajo ka ndarë me ndjekësit disa foto të vajzës së saj Capri, teksa mbante veshur një palë atlete nga koleksioni i babait të saj të ndjerë.

Vogëlushja Capri shfaqet e buzëqeshur para kamerës, teksa ecën me atlete në dhomë.

Kujtojmë se Kobe dhe vajza e tij Gianna ndërruan jetë në janar të 2020-ës, si pasojë e një aksidenti me helikopter.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb