Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.

Fjala është për partneren e reperit Ledri Vula, Sara Hoxhën, e cila njëherësh vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.

E veshur në një fustan lëkure dhe një grim më të lehtë, Sara duket e mahnitshme.
“Veshje e bukur por a mendoni se u largova nga shtëpia?”, ka qenë përshkrimi i fotografisë. Sara dhe Ledri ndërkohë u bënë prindër të një vajze në dhjetor të vitit që lamë pas.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb