TIRANE
Bashkëshortja e këngëtarit dhe moderatorit të njohur, Ardit Gjebrea feston sot ditën e lindjes. Urimin e parë sapo shënoi ora 12 e natës e mori nga bashkëshorti i saj, Ardit Gjerbrea.

“Çfarëdo dhurate të të bëj sot, nuk do të jetë kurrë më e bekuar se dhurata që më ka bërë kjo ditë, duke të sjellë ty në jetë – për mua, Jonin dhe Annën. Happy Birthday! @anilagjebrea Love you! ❤”-shkruan Arditi në profilin e tij në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: